Novosti

E-upisi

 

Poštovani roditelji,

 

Ove godine će se, kako smo već najavili, upisi provoditi isključivo preko aplikaciji e-Građani, a koja aplikacija je dostupna na portalu e-Građani. Upisi će se provoditi u razdoblju od 12. do 20. svibnja 2022. godine.

Aplikaciji možete pristupiti putem poveznice: https://vrtici.e-upisi.hr/

Aplikaciju je razvio središnji državni ured za razvoj digitalnog društva a upute za korištenje možete pronaći OVDJE.

Pozivate se još jednom da provjerite valjanost svoje vjerodajnice za pristup portalu e-Građani. Ukoliko istu još niste pribavili, popis svih prihvaćenih vjerodajnica možete pronaći na sljedećoj poveznici: https://gov.hr/hr/lista-prihvacenih-vjerodajnica/1792. Posebnu pozornost obratite da li unutar aplikacije e-Građani imate evidentiran odnos roditelj-dijete.

Sve obavijesti u vezi upisa mogu se dobiti na sljedećem kontaktu:

051/829-362 ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., svakog radnog dana u vremenu od 9:00 do 15:00.

 

Dječji vrtić Vladimir Nazor Kastav. Sva prava pridržana